Ziemassvētku idejas, kas iepriecinās ģimeni un draugus

Ziemassvētku idejas

Tiekamies tādā starplaikā, kad ir nosvinēta Latvijas 101. dzimšanas diena un vēl neesam sagaidījuši 1. Adventi. Kad tā būs klāt, tad gan varēsiet sākt pilnīgi oficiāli domāt par svētku dāvanām, iezīmēt savos plānotājos svētku pasākumus un darīt citas lietas. Tomēr mēs iesakām nepārspīlēt. Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kas ir jāvelta ģimenei, nevis lētu vai dārgu lietu iepirkšanai. Mūsu tuvie cilvēki nav lietas. Tāpēc mēs iesakām dāvināt kopīgu pavadītu laiku. Kino, teātris, koncerts vai jebkas cits. Katrs būs priecīgs. Vēl mums ir ideja, ka ne vienmēr jātērē nauda. Jo pasaulē skaistākās lietas taču ir bez maksas. Tāpēc turpinājumā Ziemassvētku idejas, kas tev neprasīs miljonu.

Ziemassvētku idejas

Ziemassvētku idejas tuvajiem cilvēkiem

Nav jau vienmēr jādāvina dārgas dāvanas. Ja izvēlaties dāvināt biļetes uz kino, teātri vai operu, tad ne vienmēr tas ir jādara. Īpaši, ja ir ierobežoti līdzekļi. Ir tik daudz bezmaksas aktivitāšu. Atliek vien tās pareizi iepakot un tad jau viss izdosies. Piemēram, uzaiciniet mīļoto cilvēku vai ģimeni pastaigā pa parkiem. Paņemiet līdzi piknika grozu, termosā karstu tēju un varbūt izdomājiet kādu spēli. Galvenais pārūpējaties, lai ir silti. Viss, protams, atkarīgs no cilvēkiem, bet domājam, ka ideja būs izdevusies.

Ziemassvētku pastaigas

Izklausās nedaudz jocīgi, tomēr arī Rīgā var doties pārgājienos. Maršrutu varat izplānot paši atkarībā no cilvēku spējas un idejas. Varat doties, piemēram, maršrutā Ķīpsala – Mežaparks. Uztaisot ziemīgu pikniku ar karstu tēju kādā no Rīgas centra parkiem. Vai arī pašā galapunktā – Ķīpsalā vai Mežaparkā. Atkarībā, kur sāksiet.

Rīgas ekskursijas

Ticiet mums, arī Rīgas iedzīvotāji maz zina par pašu pilsētu. Par Vecrīgas ēkām, vēsturi, nostāstiem. Tāpēc noteikti vērts doties ekskursijā pa Vecrīgu ar gidu. Protams, varat pieķert klāt arī kādu citu rajonu – Ķīpsalu vai Anderjsalu. Iepazīsiet pilsētu no cita skatu punkta.

Pa vidu visiem Ziemassvētku trakumiem iesakām ielūkoties rakstā par pozitīvu attieksmi. Tas noteikti jums uzsitīs vēl lielāku pozitīvisma lādiņu, kas svētkos ir ļoti vajadzīgs. Lai priecīgi!