Ziemas sportiskās aktivitātes Rīgā

Ziemas aktivitātes

Ātriem soļiem klāt ir decembris un pirmā Advente. Lai gan no sniega pagaidām gandrīz kā nav ne miņas, daudzi gaida sniegu un arī Ziemassvētkus. Domājot par Ziemassvētku izēšanos, mēs iesakām jau laicīgi sākt sportot vai vismaz aktīvi kustēties. Tā ir tik patīkama sajūta, ka izej garākā pastaigā un tad ēdienu esi nopelnījis. Tie, kas sākuši piekopt aktīvu dzīvesveidu brīvdienās, saprot, ka nevar vairs apstāties. Katrās brīvdienās gribas iziet ārpus mājas, lai dotos izbraucienā ar velo vai īsākā vai garākā gājienā. Un jāizmet no galvas arī tas, ka ārā ir auksts. Viss atkarīgs no tā, cik silti un piemēroti saģērbjaties. Citreiz pat ziemā ir patīkamāk staigāt, jo nav karsts. Turpinājumā sniegsim idejas ziemas sportiskajām aktivitātēm tepat Rīgā.

Ziemas aktivitātes

Ziemas sportiskās aktivitātes Rīgā

Rīga tiešām ir piemērota ļoti dažādām sportiskām aktivitātēm. Varam gan doties pastaigās pa parkiem, skrituļot, braukt ar velosipēdiem, kā arī slēpot un slidot, ja runājam konkrēti par ziemas periodu. Turpinājumā dažas idejas no mūsu puses.

Slidošana

Taisnība, ka Rīgā ir daudz slidotavas. Tai skaitā slidotava nesen atklātajā veikalā Akropole. Skaidrs arī tas, ka brīvā dabā slidošana ir daudz patīkamāka, bet tad ir jāgaida pastāvīgs sals. Slidotavas parasti tiek atklātas vairākās vietās Rīgā. Nevar nepieminēt arī Lido slidotavu, kas katru gadu ir ļoti populāra.

Slēpošana

Īsteni ziemas un sporta fanāti ziemas periodā izvēlas slēpošanu. Ppopulāra distanču slēpošanas trase katru gadu ir Uzvaras parkā. tur ērti pieejama arī slēpju noma. Parasti turpat blakām ir atvērta arī slidotava, kur pavadīt laiku bērniem un citiem, kas nevēlas slēpot. Vēl populāri ir slēpot Biķernieku trasē. Tur bieži var sastapt sportistus vai vienkārši aktīvu cilvēkus. Nav jau tālu arī Jūrmala, kur iekārtots viens apgaismots posms gar jūru. Diezgan romantiski.

Pastaigas

Pastaigas ir ļoti vērtīgas katra cilvēka veselībai. Mēs iesakām doties uz Mežaparku. Tur krustu šķēršu varat izstaigāt parku gan pa asfaltētajām takām, gan pa pašu mežu. Tāpat var noeiet pie Ķīšezera – padzert karstu kafiju vai pabarot pīles. Pilnīgs miers ir Mežaparkā.

Domājam, ka visiem skaidrs, ka sportisks dzīvesveids rada pozitīvu domāšanu. Izdalās tā saucamie laimes hormoni un organisms pieplūst ar pozitīvsimu. Iesakām ielūkoties rakstā par veidiem, kā izkopt pozitīvu domāšanu.