Vasara 2020 – ko darīt un kā atpūsties

Sveicināti mūsu bloga lasītāji! Ar jums tiekamies ļoti interesantā laikā, lai gan par interesantu to būtu nepareizi saukt. Šis laiks ir kaut kas nepieredzēts un atmiņā ilgi paliekošs. Šķiet neticami, ka Latvijas un visa pasaule turpmāk būs kā iepriekš. Cilvēkiem jādomā kā pielāgoties, kā mainīt savus paradumus un kā izdzīvot, ja sekos ekonomiskā krīze. Jāsaka, ka šajā laikā redzēti ļoti daudz radoši projekti, kas liek domāt, ka ar mums viss būs kārtībā. Bet te par to īsti stāsts. Mēs pastāstīsim savas idejas – vasara 2020 Rīgā – kā to pavadīt aktīvi, interesanti un droši. Ticām, ka tas ir iespējams!

Brīvdabas kino

Vasara 2020 Rīgā

Vasarā Rīgā tik tiešām ir daudz ko darīt. Vismaz visas iepriekšējās vasaras tā ir bijis! Kā būs šovasar – to laiks rādīs. Tomēr mēs domājam, ka viss būs kārtībā. Cilvēkiem ir pietiekami daudz radošu ideju, lai pielāgotos un spētu atrast idejas, kā interesanti atpūsties un kā aktīvi pavadīt laiku.

Vasara 2020 – treniņi brīvā dabā

Rīgā ir atsākušies treniņi brīvā dabā. Vieni ir par maksu, otri bez maksas. Droši pameklē internetā informāciju un dodies aktīvi trenēties. Treniņi notiek, ievērojot drošības noteikumus, tai skaitā 2 metru atstatumu. Eh, kas tā par feinu sajūtu atkal sportot un būs par kādas kopienas sastāvdaļu. Esam uzmanīgi un aktīvi vienlaikus!

Individuālie treniņi

Protams, nevar aizmirst arī par individuālajiem treniņiem, kuriem Rīgā ir daudz pateicīgu vietu. Skriešana, skrituļošana, braukšana ar velosipēdu un iespējams, ka vēl kaut kas. Izmantojiet iespēju sportot parkos, klusākos rajonos vai varbūt dodaties uz jūru. Piemēram, Vecāķos vai Jūrmalā. Vienīgi te vajadzētu izvēlēties arī klusākas pludmales. Īpaši, ja runa ir par brīvdienām, kad siltā laikā ceļā uz jūru veidojas pat sastrēgumi.

Brīvdabas kino

Agrāk brīvdienas kino notika salīdzinoši reti. Precīzāk – kino, ko skaties brīvā dabā, sēžot savā automašīnā. Tagad šāda veida filmu skatīšanās ir kļuvušas tiešām populāras un pat vajadzīgas. Kā zināms, ierastie kino savu darbību vēl nevar atsākt. Tikmēr katrs aicināt gūt šādu interesantu pieredzi, kā vērot pasaulē populārās filmas, sēžot savā automašīnā. Filmas skaņa būs no auto radio, kas būs jānoregulē attiecīgā frekvencē.