Novembra svētku idejas – kur doties

Novembra svētku idejas

Var jau šķist, ka novembris pienācis ātri. Bet vai esat sevi pieķēruši pie domas, cik daudz laika pavadiet TV, telefonu un datoru ekrānos. Darbā dators vai telefons, mājās tas pats. Esam iegrimuši interenta burvīgajā pasaulē. Iedomājieties, ja katru vakaru darītu, ko citu – cik tad nedēļa un dzīve kopumā būtu piepildīta. Pirmdien uz teātri, otrdien pastaigāt pa pilsētas parkiem, trešdien uz teātri. Un tā varētu turpināt ilgi. Atliek tikai ļaut vaļu iztēlei un tad jau viss izdosies. Tāpēc mēs piedāvājam novembra svētku idejas, lai jums nav visas brīvdienas jāpavada kopā ar draugu telefonu.

Novembra svētku idejas

Novembra idejas – pastaigas parkos un promenādēs

Tiem, kuri ir bijuši Eiropas un pasaules lielpilsētās, noteikti rīgu iemīl no jauna. Tā šķiet, ja ne zaāla, tad vismaz mierīga n cilvēku pūļiem enepiebāzta. Tāpēc noteikti vērts doties īsākās vai garākās pastaigās. Iespējams, veltīt laiku jaunu parku iepazīšanai. Ja esat no Pārdaugavas, tad aizbrauciet uz Mežaparku un ķīšezera krastu. Rīgas labā krasta iedzīvotāji savukārt var doties iepazīt Pārdaugavu. Citreiz jau nemaz nekur tālu nav jādodas, lai savu apkārtni un pilsētu iepazītu pilnīgi no jauna. Tas noteikti ir tā vērts. Vasarā noteikti vērts Rīgu izbraukt ar velo, bet tagad novembrī noteikti kājām.

Vēl jau skaistā Daugavas promenāde Ķengaragā. Tas noteikti nav tas Ķengarags,par ko jūs vienmēr esiet domājuši. Tas ir tavai tuvs pilsēts rajons, kas šobrīd attīstās straujiem soļiem.

Koncerti

Novembra svētku laikā norisināsies arī vairāki koncerti un noteikti arī citi mākslinieciski pasākumi. Tā kā iesakām ielūkotis 18. novembra svētku pasākumu kalendārā. Ciešs mūsu ieteikums iršajos svētkos nedoties tikai uz Staro Rīga pasākumiem, bet atvēlēt laiku arī citiem pasākumiem. Kaut kam priekš sevis nebijušam. Mēs domājam, ka tas noteikti būs tā vērts.

Lai nu kā, mēs šajā novembrī iesakām meklēt arvien ajuanas vietas un skatīties citā, pavisam neierastā virzienā. Savu pilsētu un dzīvojamo rajonu ieraudzīsiet no pavisam cita skatu punkta. Lai priecīgi svētki un tiekamies jau drīzumā!