Aktivitātes Rīgā – tik daudz un dažādas

Tie, kas daudz ceļojuši pa pasauli, īpaši lielajām pilsētām, ir priecīgi atgriezties Rīgā. Protams, daudziem patīk lielā burzma un auto trokšņi, tomēr ne visiem. Ir patīkami atgriezties salīdzinoši mierīgā pilsētā. Tādā vietā, kur viss sasniedzams ātri, nav stundām ilgi jāsēž sastrēgumos un tālāk. Tāpat Rīga šķiet zaļa. Bieži vien lielajās pilsētās var saskarties ar gaisa problēmām, atkritumiem un citām lietām. Tāpēc jāspēj novērtēt Rīgas pozitīvisms. Līdz ar to turpinājumā dažādas aktivitātes, ko darīt mūsu mīļajā Rīgā.

Rīgas vecpilsēta

Aktivitātes pilsētā

Ir tik daudz cilvēku, kas nostrādā 8 stundas darbā, tad dodas uz mājām, vakariņo un atlikušo vakaru pavada pie TV. Arī tā var. Tomēr mums šķiet, ka laiku var pavadīt tiešām daudz vērtīgāk. Rīga un dzīve kopumā piedāvā tik daudz aktivitātes. Pat, ja vakaru pavadiet mājās, tad skataties vērtīgu saturu – intervijas ar dzīvesgudriem cilvēkiem, ceļojumu apskatus un daudz citus vērtīgus stāstus.

Parki

Saka, ka nav nepiemērota laika un ir tikai nepiemērots apģērbs. Tā arī varētu būt. Mēs iesakām vismaz reizi nedēļā iziet pastaigā pa pilsētas parkiem vai vismaz pa savu tuvējo apkārtni. Ja ejat viens, ieslēdzat iemīļoto mūziku vai arī klausāties kādu podkāstu, kas būs vēl viens labs ieguvums šādai pastaigai. Savu rajonu ieraudzīsiet no citu skatu punkta. Iespējams, ka iaraudzīsiet arī daudz jauna.

Bezmaksas koncerti

Tuvojieties siltajam laikam, aicinām ielūkoties bezmaksas āra koncertu sarakstā. Kalnciema kvartāls, fon Strika villa un noteikti vēl daudz citas vietas. Tur ir tik patīkama un iedvesmojoša atmosfēra. Noteikti ieliec sev plānā apmeklēt vismaz vienu brīvdabas koncertu. Tie bieži notiek darba dienās un ikdienai piešķir foršu garšu.

Izstādes

Rīga tiešām ir bagāta ar kultūru un mākslu, turklāt kvalitatīvu. Tāpēc mūsu ieteikums būtu izstādes, mākslas galerijas, muzejus un citas līdzīga veida vietas neapmeklēt tikai ārzemēs, arī tapat ir daudz skaista un unikāla. Aiciniet līdzi vīru, sievu, draudzeni, ģimeni un dodaties iepazīt mākslu.

Ja mūsu raksts tevi no sirds ieinteresēja, iesakām vēl smelties idejas rakstā par sešām lietām, ko ieviest savā ikdienā. Arī šie padomi noteikti tev būs interesanti un ceram, ka kāds arī noderēs.