Vasaras aktivitātes Rīgā

Vasaras aktivitātes Rīgā

Vasara rit pilnā sparā, tiekam lutināti ar lieliskiem laikapstākļiem. Tādiem laikapstākļiem, ka vairāku Eiropas dienvidu pilsētu iedzīvotāji mūs varētu tikai apskaust. Šādu lielisku vasaru nevar neizbaudīt. Jāsteidz tā baudīt katru dienu, jo nezinām, kad tā var atkāpties. Arī darba dienu vakarus izbaudiet kārtīgi – dodaties peldēt uz jūru, brauciet ar riteņiem, apmeklējiet brīvdabas koncertus un vienkārši baudiet vasaru. Turpinājumā vasaras aktivitātes Rīgā – mūsu ieteikumi. Ceram, ka kaut kas tev arī noderēs.

Braukšana ar kajakiem

Ja vēl neesi izmēģinājis, tad noteikti iesakām doties ģimenes, draugu vai kolēģu lokā braucienā ar kajakiem. Maršruts ved pa kanālu un Daugavu gar Andrejostu. Ir pat nakts maršruts, kas piedāvā tiešām fantastiskas emocijas. Izgaismota, klusa, romantiska Rīga. Tomēr, ja to dariet pirmo reizi, tad iesakām labāk doties braucienā pa dienu. Pašiem būs drošāk. Kad ostā piestājuši kruīza kuģi, tad vispār skats varētu būt superīgs.

Vasaras brīvdabas koncerti

Vasara un brīvdabas koncerti – tas ir kaut kas īpašs. Kalnciema kvartālā ceturtdienās katru nedēļu notiek koncerti. Pats labākais, ka tie ir par brīvu. Vienīgi jūs teritorijā nevarat ienest savus dzērienus un ēdienus. Viss jāpērk uz vietas. Vēl koncerti notiek arī fon Stricka villas teritorijā. Arī tie ir bez maksas. Parasti šajos koncertos tiek piesaistīti lieliski ēdinātāji un bārā, kas lieliski papildina atpūtu. Noteikti iesakām sevi iepriecināt darba dienas vakarā un aizdoties uz kādu no koncertiem. Piekritīsiet, ka nevar taču visu nedēļu gaidīt brīvdienas, lai tad priecātos. Priecāties vajag katru dienu un baudīt dzīvi. Neko nevajag gaidīt.

Sports

Arī no sporta aktivitātēm tiek piedāvātas daudzas interesantas lietas. Kā, piemēram, skriešanas sacensības Izskrien Rīgu, kas tiek organizētas regulāri. Vēl iesakām velo foto orientēšanās sacensības Tūrists savā pilsētā. Tajās jāsavāc komanda vismaz 2 cilvēki. Tad tiek iedota karte ar aptuveniem punktiem un bildēm jauktā secībā. Jums jāatrod precīzas vietas, kur uzņemtas šīs bildes. Tad visai komandai jānobildējas pie šī objekta un beigās sacensību organizatoriem jāparāda bildes. Organizatori saskaita cik objektus esat atraduši un cik ātrā laikā. Pēc tā notiek uzvarētāju noskaidrošana. Bet principā jau tās ir vairāk kā jautra atpūta draugu, kolēģu vai ģimenes vidū. Parasti sākums un beigas ir kādā foršā kafejnīcā.

Īsumā sakot Rīgā ir daudz ko darīt. Pilsēta ir lieliska. Varam derēt, ka sen neesat tā vienkārši izgājuši pastaigā pa Vecrīgu vai Rīgas parkiem. Galvenais ir gribēt un tad jau vasara būs lieliska un pilna skaistām atmiņām. Lai izdodas!