Riga region – ziņas par Rīgas reģiona jaunumiem

Riga region – jauns blogs par dzīvi pilsētā

Esiet sveicināti Rīgas reģiona bloga “Riga region” pirmajā ierakstā. Sāksim ar sevis iepazīstināšanu. Mēs mīlam Rīgu, mīlam tās apkārtni un notikumus. Tāpēc vēlamies pēc iespējas vairāk par to stāstīt arī citiem cilvēkiem. Jo uzskatām, ka Rīga ir fantastiska un skaista pilsēta. Bet pat vietējie iedzīvotāji ne vienmēr to pamana un apzinās. Bieži vien tūristi ir tieši tie, kas atbrauc uz mūsu Rīgu un izsaka pozitīvu vērtējumu. Tā jau ir, ka pastaigā pa Vecrīgu un Bastejkalnu, pacel galvu uz augšu un saproti – skaista pilsēta. Turklāt tā mums sniedz daudz un dažādas iespējas, par kurām centīsimies stāstīt tagad un turpmāk.

Rīga region – labākai dzīvei

Jā, mēs esam blogs labākai dzīvei. Vēlamies parādīt, ka dzīve Latvijā un Rīgā ir laba. Nav nevienam nekāds brīnums, ka Latvijā cilvēki sūdzas un citreiz to dara pārāk daudz. Tieši tāpēc mēs meklējam labo. Un turpinājumā daži iemesli, kā jūs par baltu velti varam bagātinām savu dzīvi un iepriecināt sevi.

Riga region – Bezmaksas sporta aktivitātes

Iespējams, esiet jau dzirdējuši. Rīgā jau dažus gadus norisinās sporta treniņi pilnīgi par baltu velti. Jūs varat apmeklēt mājas lapu Sporto Rīga un atradīsiet plašu informāciju par treniņu grafikiem visā Rīgā. Treniņus vada profesionāli treneri. Līdz ar to nav jābaidās, ka treniņš nebūs kvalitatīvs. Gluži pretēji. Tie ir kvalitatīvi un aizraujoši. Tagad vasarā vispār ir tik patīkami darboties brīvā dabā. Noteikti iesakām. Treniņi notiek dažādās Rīgas vietās. Tā kā noteikti atradīsiet sev tuvāko treniņu vietu. Pieteikšanās nav nepieciešama, tāpēc galvenais ir gribasspēks aiziet. Un tad jau viss notiekas!

Bezmaksas kultūras aktivitātes

Ar sporta aktivitātēm viss nebeidzās. Vēl jau paliek izklaide un kultūra. Ar pašvaldības atbalstu notiek dažādas aktivitātes. Piemēram, bezmaksas gleznošanas nodarbības, kaligrāfijas nodarbības un daudz kas cits. Vēl jau dažādi kultūras pasākumi kā koncerti brīvā dabā. Atliek vien meklēt informāciju un visu atradīsiet.

Dzīve Rīgā ir krāsaina un koša. Aicinām izmantot dotās iespējas!